top of page

Kalendáre

Updated: May 8, 2022

Nové kalendáre

Minulý rok som uviedla na trh svoje prvé kalendáre a výťažok z nich som ponúkla na sterilizáciu zvierat na Seychelách. Získala som skvelú spätnú väzbu a mediálnu odozvu a preto som sa rozhodla v tejto iniciatíve pokračovať. Nové kalendáre sú už dostupné a zisk samozrejme poputuje zvieratám!


Kalendár nemá uvedený rok, iba mesiace, a môžete ho použiť opakovane. Fotografie som ponechala bez nápisu s bielym okrajom, aby ste si ich mohli prípadne i zarámovať.


SEYCHELLES

Rozmery: A3 42x30 cm

Prémiový papier

12 fotografií + 1 strana o projekte a autorovi

Mesiace, popisky a text na poslednej strane sú v angličtine

Cena 20 EUR (plus poštovné)Darček

Objednajte si kalendár a ako darček dostanete roztomilý náramok s tlapkou. Je vyrobený z nehrdzavejúcej ocele. Pri zasielaní objednávky mi prosím napíšte, či si želáte strieborný, zlatý alebo dúhový náramok.


Objednávky

Objednávky zasielajte na hello@epicbyerika.com s celým menom, adresou a telefónnym číslom. Zvyčajne si to vyžaduje prepravná spoločnosť.

Platba je možná bankovým prevodom alebo cez Paypal.O iniciatíve

Vo februári 2020 sme navštívili atol Aldabra na Seychelách. Dva týždne sme strávili uprostred Indického oceánu bez internetu a telefónu. Netušili sme, čo sa deje vo svete. Po príchode začiatkom marca nás šokovali správy o pandémii. Naše lety boli zrušené a krajiny uzavreli svoje hranice. Uviazli sme na Seychelách na celých päť mesiacov. Odjakživa som bola milovníčkou zvierat a stačila krátka prechádzka po pláži, aby ma domov sledovala svorka psov. Stali sa z nich moji najlepší priatelia. Poskytli mi útechu a ja som im dávala potrebnú pozornosť a potravu, ktorú postrádali bez turistov. Dozvedela som sa o problémoch s túlavými psami a nechcenými šteniatkami, ktoré sa často ocitnú pohodené na okraji cesty alebo na odľahlých plážach. Chcela som nájsť spôsob, ako pomôcť zvieratám. Prišla som s nápadom kalendára a celý zisk som ponúkla na sterilizáciu zvierat. Vďaka úžasným ľuďom, ako ste vy, sme vyzbierali 400 EUR.


Hneď, ako sa v roku 2021 opäť otvorili hranice, vrátila som sa na Seychely a odovzdala som peniaze organizácii Pet Haven.


Niekoľko článkov v miestnych novinách informovalo svojich čitateľov o tejto iniciatíve a prispelo tak k zvýšeniu povedomia o dôležitosti sterilizácie zvierat.bottom of page